ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir یک شرکت دانش بنیان می باشد که با بیش از 10سال سابقه در امور بانکی و اعتباری، پلی ارتباطی میان شما و برترین بانک های کشور، اهداف بسیاری در زمینه های مختلف رشد اقتصادی کشور دارد و به عنوان بزرگترین مجموعه فعال در بخش های مشاوره تسهیلات وام های بانکی، فروش اقساطی کالاهای مورد نیاز مشتری و اعطای نمایندگی فعالیت می نماید.

ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir در زمینه های دیگری از جمله مشاوره تسهیلات وام ها از طریق بانک های معتبر نیز فعالیت میکند.

مشاوره تسهیلات وام بانک رسالت، مشاوره تسهیلات وام بانک آینده، مشاوره تسهیلات وام بانک ملی، مشاوره تسهیلات وام بانک پاسارگاد، مشاوره تسهیلات وام بانک سپه و همینطور بانک های دیگر می باشد.

از دیگر فعالیت های مجموعه ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir فروش کالا به صورت اقساطی در سراسر کشور است.

در حال حاضر فروش اقساطی کالا و ارائه خدمات به صورت آنلاین و از طریق سایت های فروشگاهی در بین مردم بسیار مورد توجه قرار گرفته است، که ارائه خدمات به مشتریان و فروش محصولات از طریق روش های اینترنتی انجام می گردد و ما با همکاری با معتبرترین فروشگاه ها، طیف گسترده ای از کالا ها را به صورت اقساطی و با شرایط ایده آل برای خرید در اختیار شما قرار داده ایم. 

از جمله فروش اقساطی مجموعه ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir شامل : لوازم خانگی ( آشپزخانه)، مبلمان، تخت خواب، پکیج، لباسشویی، یخچال فریزر، میز و صندلی، و …. در اختیار شما میگذارد و این محصولات در کوتاهترین زمان، با بالا ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در راستای حمایت از مصرف کننده از طریق نمایندگی ها در شهر خود به شما ارائه می گردد.

دیگر افتخارات ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir اعطای نمایندگی در جهت رشد کسب و کارهای مختلف است.

اعطای نمایندگی از شرکت ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir بدون نیاز به سرمایه و با تسهیلات بانکی فرآیند رسیدن به سوددهی را برای شما آسان میکند .

 – در مزایای اخذ نمایندگی از ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir میتوان به نظارت دقیق بر هویت مدیران، سرعت بخشیدن در فرآیند معاملات و داد و ستد های مالی، پشتیبانی کالا، ایجاد امنیت و گارانتی برای مصرف کننده اشاره کرد و همین طور باعث افزایش سرمایه، افزایش درآمد و سود دهی فوری، ایجاد بستری مناسب برای برند شما به تمامی بازارهای هدف می باشد.

 

انواع اعطای نمایندگی در ایرانیان اعتماد www.iranianetemad.ir:

اخذ نمایندگی در حوزه فعالیت مغازه ها و کسب وکارهای محلی

اعطای نمایندگی در حوزه فعالیت تولیدی های پوشاک

اعطای نمایندگی در حوزه فعالیت های فرهنگی، هنری، آموزشی

اعطای نمایندگی در حوزه ارائه تسهیلات بانکی در شهر ها

فردا دیر است، همین امروز با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان مجرب ما بهره‌مند شوید.

 

درباره فروشگاه آنلاین ما

فروشگاه اینترنتی ایرانیان اعتماد به عنوان فروشنده 

وب سایت فروشگاهی اینترنتی ایرانیان اعتماد به آدرس www.iranianetemad.ir

کلیه اطلاعات از جمله قیمت ، متن ، عکس ، فیلم و مشخصات فنی محصولات یا کلیه مقالات و اخبار درج شده در سایت و وبلاگ 

هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت ایرانیان اعتماد شده باشد ، کاربر مهمان تلقی می شود.

هر شخص حقیقی که بنا بر مشخصات هویتی قابل استناد به عضویت سایت درآمده باشد ، عضو تلقی می شود.