با هر کسی در مورد راه اندازی کسب و کار صحبت می کنیم، می گوید چرا برای خودت یک کسب و کار اینترنتی دست و پا نمی کنی؟ چرا یک سایت یا فروشگاه اینترنتی نمیزنی؟ چرا در اینستاگرام محصول خود را عرضه نمیکنی؟ و خیلی از پیشنهادات دیگری که در همین زمینه، به ما میدهند. به راستی، چرا این همه دربارۀ کسب درآمد از اینترنت میشنویم؟ ! قطعا کسب درآمد اینترنتی، مزایا و دلایلی دارد که افراد را برای استفاده از این روش ترغیب می کند. در این مقاله می خواهیم، این دلایل را بدانیم. اگر شما، هنوز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی تصمیم خاصی نگرفته اید، با ما همراه باشید. شاید شما هم، با دانستن دلیل استفاده از اینترنت برای کسب درآمد، در پایان، تصمیم گرفتید همین مسیر را در پیش بگیرید !

چرا راه اندازی کسب و کار اینترنتی را پیشنهاد میکنیم؟

با تجربه چندین ساله ای که در زمینه کسب و کارهای اینترنتی داشته ایم، در حال حاضر، به همۀ مزایا و دلایل استفاده از آن آگاه هستیم. در ادامه راجع به این موارد صحبت خواهیم کرد.

.1با صرف هزینۀ کم، درآمد آنلاین داشته باشید.

اگر شما بخواهید یک کسب و کار سنتی راه اندازی کنید، هزینۀ زیادی را باید صرف خرید یا اجاره فضا، طراحی، نیروی انسانی، کارهای اداری و کسب مجوز، مالیات و سایر موارد کنید. حال اگر سرمایۀ کافی برای این موارد را نداشته باشید، باید بیخیال راه اندازی کسب و کار شوید؟ اینطور نیست. خوشبختانه، محدودیت سرمایه در کسب و کارهای اینترنتی حل و بسیاری از این هزینه ها حذف شده است. شما با حداقل سرمایه، یا حتی بدون آن هم می توانید کسب و کارتان را راه اندازی کنید و کسب درآمد کنید. نمونۀ آن کسب و کارهایی است که با کمک یک سایت، فروشگاه اینترنتی و شبکه های اجتماعی به ثروت های کلان رسیده اند. در مقالۀ راه های طلایی برای کسب درآمد از اینترنت، در مورد ایده های کسب و کار اینترنتی صحبت کردیم. پیشنهاد میکنیم،حتما آن را مطالعه کنید .

مثال اگر بخواهید، یک فروشگاه اینترنتی یا وب سایت داشته باشید، باید هزینه ای بابت دامنه، هاست، طراحی سایت، پشتیبانی و دیجیتال مارکتینگ البته اگر بخواهید مسئولیت آن رابه شرکت ها یا اشخاص دیگر بسپاریدبپردازید. اگر از سایت ساز و فروشگاه ساز شرکت ایرانیان اعتماد استفاده کنید، همۀ این هزینه ها، برای شما، می تواند از 3 میلیون تومان تا6.5میلیون هزار تومان تمام شود. این هزینه برای داشتن یک سایت یا فروشگاه اینترنتی، کامل به صرفه است. بد نیست، به تعرفه های شرکت ایرانیان اعتماد ، نگاهی بیندازید .

.2خیلی سریع شروع به کسب درآمد کنید

شما از زمانی که تصمیم میگیرید، یک کسب و کار سنتی راه بیندازید، تا زمانی که به درآمدزایی برسید، حداقل چند ماه طول می کشد. پیدا کردن فضا، گرفتن مجوزهای کسب و کار، تامین محصول و شناخته شدن تان، مراحلی از یک کسب و کار است که همۀ این ها، معمولا بیشتر از چند ماه زمان می برد. اگر به شما بگوییم، فقط در طول چند ساعت میتوانید از کسب و کارتان درآمد داشته باشید، چه؟! اگر باورتان نمیشود، یک فروشگاه اینترنتی با کمک فروشگاه ساز شرکت ایرانیان اعتماد راه اندازی کنید. از زمان ثبت نام شما تا فعال شدن و راه اندازی سایت، فقط 20 روز طول میکشد. بعد از این، فروشگاه شما آمادۀ فروش محصول است؛ اما برای شناخته شدن آن و بالا آمدن در گوگل، باید زمانی حدود 2 یا 3 ماه را صرف سئو و بازاریابی کنید .نگران فروش و بازاریابی محصول تان نباشید، ما با مقالات و وبلاگ خود در این مسیر همراه شما خواهیم بود. به این ترتیب به بهترین نحو، محصول تان رامیفروشید!

.3با کسب و کارهای اینترنت Iranianetemad.ir ، درآمد همیشگی داشته باشید!

فرض کنید، یک بوتیک لباس یا فروشگاه صنایع دستی دارید، اگر یک روز، به هر دلیلی نتوانید به سرکار بروید ( خدایی نکرده کسالت داشته باشید ) ، آن روز هیچ درآمدی نخواهید داشت. اما در کسب و کارهای اینترنتی، داستان چیز دیگری است. شما در ابتدا، زمانی را صرف جان گرفتن و درآمد زایی میکنید؛ بعد از آن، درآمدزایی همواره جریان دارد! به این نوع کسب درآمد، غیرفعال یا income passive میگویند.مثال فرض کنید، یک پکیج آموزشی تهیه کرده و برای فروش در سایت قرار داده اید .یک بار برای آن وقت صرف می کنید و دیگر نیازی نیست بر ای هر مشتری زمان بگذارید .

.4برای کسب درآمد از اینترنت Iranianetemad.ir ، محدودیت زمانی و مکانی را حذف کنید

در دنیای واقعی وقتی قصد شروع یک کسب وکار را دارید، ابتدا باید مکانی را اجاره یا خریداری کنید. البته اگر بخواهید تعداد بیشتری مشتری داشته باشید، باید مغازه یا شرکت تان، در خیابان ها و مناطق پررفت و آمدباشد، که طبیعتا هزینۀ آن بیشتر میشود. خوشبختانه در کسب وکارهای اینترنتی، لزوما به مکان فیزیکی نیاز ندارید. کارتان با یک سیستم لپ تاپ و سرویس اینترنت، راه میافتد . به علاوه اینکه، اگرسفر کنید، یا به هر دلیلی در شرکت یا مغازه تان حاضر باشید، به راحتی، کارتان را همان جا انجام می دهید. همچنین، هر زمانی از شبانه روز می توانید کار کنید و هیچ محدودیتی، برای انجامش ندارید. خلاصه اینکه میتوانید، نصف شب در تخت خواب تان مشغول به کسب درآمد باشید !!

.5با کسب و کارهای اینترنتی Iranianetemad.ir ، بازار بزرگ تری را در اختیار بگیرید

فرض کنید، صاحب مغازه ای در یکی از شلوغ ترین مناطق شهر هستید. به نظرتان روزانه چند نفر به شما سر خواهند زد؟ چند نفر از شما خرید می کنند؟ 10 نفر؟ 100نفر؟ یا 500 نفر .شما فروشگاه تان را در هر موقعیتی از شهر راه اندازی کنید، فقط تعداد محدودی از افراد شهر به شما سر میزنند ومشتری شما می شوند. اما در کسب و کارهای اینترنتی، روزانه چند هزار یا حتی چند میلیون بازدیدکننده داشته باشید، باز هم عجیب نیست. شبکۀ جهانی اینترنت، این امکان را به وجود آورده تا خودتان را در معرض عدۀ فراوانی از افراد قرار دهید. به این ترتیب، به بخش بزرگتری از بازار هدف دسترسی دارید .این یعنی فروش بیشتر!حال یک وب سایت را تصور کنید که رنکی سه رقمی در الکسا دارد. به طور قطع می توان گفت این سایت روزانه چندین هزار نفر را میزبانی میکند. حال به نظرتان مشتریان هدف، در کدام مورد بیش تر است؟ دنیای واقعی یا اینترنت؟

.6در کسب و کارهای اینترنتی شرکت ایرانیان اعتماد ، اطلاعات کامل را آنالیز کنید

بیایید به سناریوی فروشگاه در دنیای واقعی برگردیم. فرض کنید که صاحب یکی از همین فروشگاه ها هستید. آیا دربارۀ تک تک مراجعه کنندگان اطلاعاتی دارید؟ می دانید دقیقا، چند مشتری و مراجعه کننده در روز، هفته و ماه داشته اید؟ دقیقا می دانید که این ماه چقدر مالیات پرداخت کرده اید؟ آیا از گردش مالی خود مانند سود و زیان مطلع هستید؟ احتمالا، این اطلاعات در اختیارتان نیست و جمع آوری آن زمان زیادی از شما می گیرد. اما در دنیای اینترنت ماجرا کمی فرق میکند. مثال در مورد وب سایت، خیلی راحت، به اطلاعاتی مانند تعداد بازدیدکنندگان، فروش روزانه ماهانه، سالانه ، سود فروشگاه، میزان رشد سایت همواره دسترسی دارید. اطلاعات و آنالیز آن، به شما کمک میکند، وضع کسب و کارتان را بررسی کنید، جلوی ضرر و شکست را بگیرید و آن را به رشد تبدیل کنید!

.7با دیجیتال مارکتینگ، درآمد آنلاین خود را بالا ببرید

تا زمانی که دیگران شما را نشناسند؛ ناب ترین ایده و بهترین محصول برای شما، آب و نان نمی شود! بعضی از افراد، وب سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی میکنند و بدون هیچ اقدام دیگری، به انتطار کسب درآمد می نشینند. اما این اتفاق نمی افتد؛ چون کسب و کارهای اینترنتی نیز، مانند بیزینس های سنتی به مارکتینگ نیاز دارند . در دنیای اینترنت، روش های متنوع و قدرتمندی برای بازاریابی وجود دارد که به این فعالیت ها، دیجیتال مارکتینگ می گویند. مثال میتوانید، بنرهای تبلیغاتی جذاب و متحرک خود را در محبوبترین سایت ها قرار بدهید، محتوای خود را برای موتورهای جستجو بهینه( سئو )کنید، یا اینکه از روش های تبلیغات گوگل مانند گوگل ادز استفاده کنید .روش های مارکتینگ و تبلیغات در فضای اینترنت، قدرت این را دارد که کسب و کار شما را در بازار، به سقف برساند !چیزی که در بازار سنتی، هزینه و زمانی به مراتب بیشتری می برد.

.8با راه اندازی کسب و کار اینترنتی، انقدر جلو بزنید که رقبا به شما نرسند!

با وجود اینکه اخیرا، کسب و کارهای اینترنتی سر و صدای زیادی به پا کرده است، اما هنوز هم کسب و کارهای سنتی زیادی هستند که ترجیح می دهند، به همان شکل گذشته فعالیت کنند. واقعیت این است، افراد علاوه بر اینکه، از راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی آگاهی کافی ندارند، با این گونه کسب و کارها ارتباط برقرار نمیکنند.این موضوع فرصتی برای شما به وجود آورده است، که از رقبای تان جلو بزنید. حتی آن هایی که در اینترنت فعال هستند هم زیاد قوی کار نمی کنند. مثال در حوزۀ پزشکی یا زیبایی، با جستجوی هر کلمه کلیدی در گوگل، سایت هایی باز می شود که کیفیت بالایی ندارند. به این ترتیب، اگر از آنها بهتر کار کنید، راحت در گوگل بالا می آیید و سهم بیشتری از بازار می گیرید .

.9از شکست نترسید؛ چون چیز زیادی از دست نمی دهید!

آیا شما جرات راه اندازی کسب و کار خودتان را ندارید؟ یا می ترسید، سرمایه هایی که صرف کرده اید از بین برود؟ اگر از این دسته افراد هستید، کسب و کار اینترنتی شرکت ایرانیان اعتماد ، برای شما بهترین گزینه است. انجام کارهای آنلاین، نیاز به سرمایۀ چندانی ندارد، حتی گاهی بدون هزینه نیز امکان پذیر است؛ بنابراین حتی اگر کارتان به نتیجه نرسد، باز هم چیز خاصی از دست نمی دهید .

سخن آخر ما...

خب، حال که از مزیت های راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی آگاه شدید، مقاله راه های طلایی برای کسب درآمد از اینترنت را در سایت ما مطالعه کنید و یکی از ایده ها را برای شروع کسب و کار آنالاین خود انتخاب کنید. اگر هنوز آمادگی لازم را برای شروع کار ندارید، مقاله راهنمایی کامل راه اندازی کسب و کار اینترنتی را نیز مطالعه کنید . راستی، شما قصد دارید از چه روشی کسب درآمد اینترنتی داشته باشید؟